arenda_sklada

Проект Property & Facility management

ЗБІЛЬШЕННЯ ПРИБУТКОВОСТІ ОБ'ЄКТІВ НА ТЕРИТОРІЇ 25000 м. кв.


Оскільки територія підприємства фактично була порожня і не використовувалася для своєї господарської діяльності,- власником був проведений тендер для пошуку компанії, яка змогла б взяти на себе здачу площ, що пустують, в оренду, і в той же час забезпечила б повне обслуговування території.


Більша частина приміщень не експлуатувалася протягом декількох років, через що, без проведення поліпшення їх стану, використовувати приміщення було просто неможливо. На момент підписання договору з компанією Gladsal вакантність даних площ становила 100%.

ЗАВДАННЯ PROPERTY MANAGEMENT:

Реалізувати в оренду 14 712 кв. м. складських та адміністративних площ.РЕАЛІЗАЦІЯ:

В липні 2017 року компанії Gladsal передали в управління 14 712 кв. м. площі. В січні 2018 року додатково передали ще 2 113 кв. м. Шляхом реновації об'єктів і злагодженої роботи команди Gladsal, до серпня 2018 року була повністю здана в оренду площа - 16 825 кв. м.ЗАВДАННЯ FACILITY MANAGEMENT:

Першим завданням було - забезпечити повне обслуговування території загальною площею 25 000 кв. м. Друге завдання полягало не лише в тому, щоб знайти орендарів і заселити об'єкти, - необхідно було провести реновацію, щоб орендарі, в принципі, могли розглядати дані приміщення для ведення свого бізнесу.РЕАЛІЗАЦІЯ:

Був зроблений ремонт покрівлі, замінені вхідні ворота, встановлена перегородка з сендвіча між орендарями, щоб знизити тепловтрати в зимовий період часу, зменшена висота стель. Були проведені роботи з вирівнювання підлоги і покриття її безпиловим топінгом.arenda_sklada

arenda_sklada

До

Після

До

Після

До

Після

попер.

наступ.

Поділитись:

Інші проекти